Justice League’de Ana Karakterlerden Biri Çıkarıldı İddiası

Justice League’de Ana Karakterlerden Biri Çıkarıldı İddiası

24 Eylül 2017 331 0 0

Sinemaseverlerin merakla beklediği Justice League filmindeki ana karakterlerden birisinin sahnelerinin kesildiği iddia edildi.

Digital Spy’ ın haberine göre, geçtiğimiz günlerde test gösterimi yapılan filmi izleyen herkese bilgi yaymamaları için ağır koşullar imzalatılmasına rağmen ‘Batman-News’ internet sitesi şartları ihlal etmekten geri kalmadı: Ünlü oyuncu Jesse Eisenberg’in canlandırdığı Lex Luthor karakterinin yer aldığı sahnelerin filmden çıkarıldığı belirtildi.

Batman-News’ten yapılan açıklamada, “Filmin son halinde Eisenberg’in Lex Luthor karakterinin olmadığını doğruluyoruz. Ayrıca etkinliğe katılan 3 kişiye sorduk, filmi çok sevdiklerini söylediler. Destansı buldular. Bir kişi ise daha önceki Batman v Superman ile Suicide Squad filmlerini sevmediğini ama Justice League’i beğendiğini belirtti” denildi.

Söz konusu haber, daha önce Joss Whedon’ın ekibe katılmasıyla orjinal senaryonun değiştiği ve Luthor’ın çıkarılacağı söylentilerini de doğrulamış oldu.

Filmde insanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Batman’in (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek adına özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçişi anlatılıyor. Temasa geçtikleri kişiler arasında The Flash, Aquaman ve Cyborg da bulunuyor. Film, 17 Kasım’da vizyona girecek.

Kaynak

Etiketler: Aquaman, Batman, Ben Affleck, Cyborg, Gal Godot, Jesse Eisenberg, Joss Whedon, Justice League, Lex Luthor, Superman, The Flash Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com