Julia Roberts’ı Ekrana Taşıyan Amazon Dizisi Homecoming'ten Fragman Yayınlandı!

Julia Roberts’ı Ekrana Taşıyan Amazon Dizisi Homecoming’ten Fragman Yayınlandı!

14 Eylül 2018 249 0 0

Daha çok sinemada oynadığı rollerle tanıdığımız ünlü oyuncu Julia Roberts‘ın başrolde olduğu Homecoming‘ten fragman yayınlandı. Dizi Amazon’da izleyicinin karşısına çıkacak.

Dizinin konusuna gelecek olursak, bir dönem devlete bağlı gizli bir kurumda çalışan Heidi Bergman’ın hikayesine odaklanıyor. Homecoming Transitional Support Center adlı birimde çalışan Heidi, askerlerin sivil hayata dönüş sürecinde psikolojik destek sağlayan bir görevlidir. Ancak işi bırakır ve aradan dört yıl geçer… Artık küçük bir kasabada sıradan bir hayat süren Heidi’nin kapısını Savunma Departmanından bir görevli çalar ve ona geçmişteki göreviyle ilgili sorular sorar. Heidi bu andan itibaren, Homecoming’i bırakma nedeninin ardında bambaşka bir gerçeklik yattığını fark eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Julia Roberts‘ın yanı sıra Stephan James, Bobby Cannavale, Sissy Spacek, Shea Whigham, Jeremy Allen White, Alex Karpovsky, Dermot Mulroney, Hong Chau ve Sydney Poitier gibi oyuncular yer alıyor.

Mr. Robot’un yaratıcısı Sam Esmail tarafından hayata geçirilen dizinin 2. sezon onayını şimdiden aldığını belirtmekte fayda var. Homecoming 2 Kasım’da Amazon Prime Video’da ekranlara gelecek.

Etiketler: Alex Karpovsky, Amazon, Bobby Cannavale, Dermot Mulroney, Hong Chau, Jeremy Allen White, Julia Roberts, Sam Esmail, Shea Whigham, Sissy Spacek, Stephan James, Sydney Poitier Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com