Jon Hamm ve Ed Harris Top Gun: Maverick Kadrosuna Katıldı!

Jon Hamm ve Ed Harris Top Gun: Maverick Kadrosuna Katıldı!

25 Ağustos 2018 260 0 0

Top Gun: Maverick‘in kadrosuyla ilgili her gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Jon Hamm, Ed Harris ve Lewis Pullman, Paramount Pictures’ın yeni filminde Tom Cruise‘la birlikte yer alacaklar.

Oblivion filminin yönetmeni Joseph Kosinski, senaryosunu Peter Craig, Justin Marks ve Eric Warren Singer’ın yazdığı yeni Top Gun filminin yönetmen koltuğunda oturuyor. Jerry Bruckheimer, Tom Cruise ve Skydance CEO’su David Ellison filmin yapımcılığını birlikte üstlenecek. Cruise, drone uçaklarının havacılığa dair pek çok şeyi değiştirdiği ve eski usul savaş uçaklarının zamanının geçtiği bir çağda, genç pilotlara rehberlik eden bir eğitmen olan Pete “Maverick” Mitchell rolünü canlandıracak. Ünlü oyuncu, Mayıs ayı sonlarında, bir Boeing F / A-18 Super Hornet’in önündeki fotoğrafını paylaşarak hayranların yaklaşan filmiyle ilgili tepkilerini ölçmüştü.

Only the Brave filminin yıldızı Miles Teller, Maverick’in hamiliğindeki Goose’un oğlunu canlandırıyor. İlk filmde, Anthony Edwards tarafından canlandırılan Goose, Cruise’un oynadığı Maverick’in co-pilotuydu. Val Kilmer ise ikonik rolü Iceman’e geri dönüyor. Film 12 Temmuz 2019’da vizyona girecek. Kadroda ayrıca Charles Parnell, Jay Ellis, Bashir Salahuddin, Danny Ramirez ve Monica Barbaro gibi isimler de yer alıyor. Paramount yeni oyuncuların kadroya katılımını doğruladı ancak Hamm, Harris ve Pullman’ın rolleri hakkında hiçbir ayrıntı vermedi.

Kaynak

Etiketler: Bashir Salahuddin, Charles Parnell, Danny Ramirez, Ed Harris, Jay Ellis, Jon Hamm, Joseph Kosinski, Lewis Pullman, Miles Teller, Monica Barbaro, Tom Cruise, Top Gun: Maverick Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com