Jon Bernthal ve Vera Farmiga Sopranos Filminin Kadrosuna Katıldı!

Jon Bernthal ve Vera Farmiga Sopranos Filminin Kadrosuna Katıldı!

15 Ocak 2019 72 0 0

The Sopranos dizisinin öncesini anlatacak olan The Many Saint of Newark filminin kadrosuna Jon Bernthal ve Vera Farmiga katıldı.

20. yıl dönümü için özel bir film çekileceği konusunda efsane kült dizinin yaratıcısı David Chase daha önce açıklamalarda bulunmuştu. Oyuncu kadrosundan da haberler gelmeye başladı. The Sopranos dizisinin beyaz perde uyarlamasının oyuncu kadrosunda The Punisher dizisinin başarılı oyuncusu Jon Bernthal ve The Bates MotelOrphanThe Conjuring gibi yapımlarla yıldızı parlayan Vera Farmiga yer alacak. Neill Blomkamp yönetmenliğindeki The Escape ile daha önce oyuncular bir arada rol almışlardı.

The Many Saint of Newark filmi 1960’lı yıllara götürecek ve Afrikalı Amerikalılar ile İtalyan Amerikalıları arasındaki mücadeleyi anlatacak. Newark Ayaklanması dönemi gideceğimiz filmde, ayrıca dizinin bazı karakterlerinin filmde de yer alacağı biliniyor. Özellikle Tony karakterinin çocukluk dönemine gideceğimiz film The Many Saints of Newark’ta Tony’nin yanı sıra babası Johnny Boy ve amcası Junior ile Christopher Moltisanti’nin babası olan Dickie ve büyükbabası Aldo yer alacak.

Filmin yönetmen koltuğunda Alan Taylor otururken, dizinin de yaratıcısı olan David Chase ve Lawrence Konner filmi kaleme alıyor.

Etiketler: Jon Bernthal, The Many Saint of Newark, The Sopranos, vera farmiga Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com