Johnny Depp’in Başrolünde Olduğu Film Vizyondan Çekildi!

9 Ağustos 2018 276 0 1

Karayip Korsanları, Makas Eller, Charlie’nin Çikolata Fabrikası, Alis Harikalar Diyarında, Karanlık Gölgeler, Maskeli Süvari, Turist gibi başarılı filmlerde oynayan usta oyuncu Johnny Depp’in başrolde yer aldığı City of Lies filmi adının karıştığı şiddet olaylarından dolayı gösterim tarihinden bir ay önce gösterimden çekildi. ABD’de 7 Eylül’de sinemalarda gösterilmesi beklenen filmin ne zaman vizyona gireceği ise henüz açıklanmadı.

Labyrinth‘ adlı kitaptan sinemaya uyarlanan film, rap şarkıcıları Tupac Shakur ve Biggie Smalls’ın ölümü sonrası polis soruşturmasının hikayesini anlatıyor.

Geçen ay, film setinin lokasyon yöneticisi, Johnny Deep’e, kendisine yumruk attığı gerekçesiyle dava açtı.Gregg Brooks isimli set görevlisi, Depp’e “Bugünlük çekimlerin bitmesi gerekiyor” dediği için, ünlü aktörün “Sen kim oluyorsun da bana ne yapmam gerektiğini söylüyorsun!” diyerek kendisine iki kez yumruk attığını öne sürdü. Olay sırasında alkollü olduğunu söylediği Depp’in, “Şu an bana yumruk atman için sana 100 bin dolar veririm” dedikten sonra korumasının kendisini setten çıkardığını iddia etti. Brooks, olayın ardından işten kovulduğunu da söyledi.

Ayrıca bu Depp’in başına gelen ilk kötü olay değil. Ünlü oyuncu Johnny Depp ‘in şiddet uyguladığı gerekçesiyle eski eşi Amber Heard’la yaşadığı olaylı boşanma ve iflasın eşiğine geldi. Ünlü aktör, eski eşi Amber Heard’ın mahkemede dile getirdiği şiddet suçlamalarını kabul etmemiş, “Hiçbir fiziksel ve duygusal şiddet eğilimim yoktu” demişti. Umarız herkesçe bilinen ve sevilen Johnny abimiz bu zor durumları atlatır ve bizi başrolünde olduğu bir sürü yeni film ile buluşturur.

Etiketler: Biggie Smalls, City Of Lies, Johnny Depp, Labyrhint, Tupac Shakur Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com