John Wick

John Wick Dizi mi Oluyor?

1 Şubat 2017 408 0 0

Hepimizin gönlüne taht kuran tetikçi John Wick‘in 2. Beyazperde macerası için 10 Şubat’a doğru giden geri sayım hala sürüyor. Ancak filmin cephesinden yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Film için düzenlenen basın toplantısında /Film sitesinden Jack Giroux’un sorularını cevaplayan yönetmenler Chad Stahelski ile Derek Kolstad filmin beyazperdeden televizyon ekranlarına uyarlanması mevzusunda konuştu.

Filmin yaratıcıları; “Bölüm 2 ile geçmişi keşfetmiyoruz. İstedik, bir tek hikayeye uygun olmadı. Aslen temelde bir prequel (geçmiş olayları anlatan bölüm) yazdık sadece şu an için onu kenarda tutuyoruz. Lionsgate, John Wick’i televizyon dizisi yapmakla çok ilgileniyor ve bu yaratıcı fikirleri bize çekici geliyor. Çünkü televizyon dizisinde 2 saatlik bir filmden daha fazla şeyi anlatabilirsiniz. Şu an anlattığımız hikayeyi tamamlamak istiyoruz ve geçmiş olayları özetleyen bölümleri bu kanal üzerine yoğunlaştırmayı düşünüyoruz” diye konuştular.

2. Devam halkasında da ünlü tetikçiyi canlandıracak olan Keanu Reeves‘in televizyon dizisinde boy göstermesi pek olası şeklinde görünmese de, filmin televizyona uyarlanacak olması pek çok fanatik izleyiciyi sevindirecek gibi görünüyor.

John Wick her ne kadar konu olarak çok fazla hikaye çıkaramayacak kadar doğrudan bir yapım olsa da izleyiciler böyle bir yapımı izlemek istiyor.

Bakalım televizyon ekranlarına gündemi sarsacak bir dizi ortaya çıkacak mı? Artık sinema dünyasından televizyon ekranına bir çok hikaye aktarılıyor. Eğer dizi gerçekleştirilirse John Wick’in televizyonda sinema kadar başarılı olup olmayacağını hep beraber göreceğiz…

Kaynak

Etiketler: Chad Stahelski, Derek Kolstad, John Wick, Keanu Reeves, Lionsgate, Uyarlama Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com