Joaquin Phoenix "Joker" Setinden Gelen Videoda Gözyaşlarına Boğuluyor!

Joaquin Phoenix “Joker” Setinden Gelen Videoda Gözyaşlarına Boğuluyor!

28 Eylül 2018 472 0 0

Bu günlerde Joker setinden birçok video sızdı. Joaquin Phoenix‘in Joker filmi setinde yeni video sızdı. Phoenix çekilen sahnede gözyaşlarına boğuluyor.

İleride Gotham şehrinin en büyük kötüsü olacak Joker’in henüz Arthur Fleck olduğu zamanlardaki köklerine bir bakış sunan suç filminden gelen set videosunda, Phoenix’i bir palyaço kıyafeti içinde görüyoruz. Ünlü oyuncu bir noktada rolu gereği gözyaşlarına boğuluyor. Ardından video çeken vatandaşlar sebebiyle filmin çekimleri duruyor ve ünlü oyuncu setten ayrılıyor.

Atlanta dizisi ile yıldızı parlayan ve ardından Deadpool 2’nin Domino’su olarak karşımıza çıkarak seyircilerin gönlünü çalmayı başaran güzel oyuncu Zazie Beetz’in Joker’in dikkatini çeken bekar bir anneyi canlandırdığı filmde usta oyuncu Robert De Niro bir talk-show sunucusunu, radyo yayınları ile tanınan komedyen Marc Maron ise talk-how programına konuk ayarlayan organizatörü canlandırıyor. American Horror Story’nin kadrolu yıldızı Frances Conroy ise Joker’in annesi Penny’e hayat veriyor.

“Her”, “Sınırları Aşmak”, “Gladyatör” ve “The Master” gibi filmlerin 3 Oscar adayı usta oyuncusu Joaquin Phoenix’in Batman’in ezeli düşmanı olan ikonik karaktere duygusal bir derinlik kazandırmayı hedeflediği film, toplum tarafından hiçe sayılmış bir insanın cesur karakter çalışması olmanın yanı sıra, aynı zamanda uyarı niteliği taşıyacak. İlk solo Joker filminin yönetmenliğini Oscar adayı Todd Phillips üstlenirken, senaryosunda da yönetmenle birlikte Scott Silver’ın imzası var.

Ülkemizde 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecek olan filmin çekimleri Harlem, New York’ta devam ediyor.

Kaynak

Etiketler: DC, Joaquin Phoenix, Joker Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com