Jim Carrey Bir Dizi Projesiyle Geliyor!

Jim Carrey Bir Dizi Projesiyle Geliyor!

15 Eylül 2017 367 0 0

Truman Show, Sil Baştan ve nice kültleşmiş komedi filmiyle, bir dönemin en popüler yüzlerinden olan ancak uzun bir süredir beyazperdeyle ve ekranla arasına mesafe koyan Jim Carrey, yeni bir dizi projesi için Showtime ile el sıkıştı.

Televizyondaki başrol kariyerini 90’lı yıllarda yer aldığı In Living Color’la kapatmış olan Carrey, yirmi yıla yakın bir aranın ardından, Kidding isimli dizide başkarakter Jeff’i canlandıracak. Diğer bir adıyla Mr. Pickles, çocuklar için televizyon ikonlarından biridir; aynı zamanda da milyarlarca dolarlık bir imparatorluğun başındadır. Ancak aile hayatında sorunların patlak vermesiyle büyük bir krizi idare etmesi gerekir.

Kidding’in yönetmen koltuğunda, ünlü oyuncunun Sil Baştan’da birlikte çalıştığı yönetmen Michel Gondry oturuyor. Pilot bölümün senaryosu Weeds ve I’m Dying Up Here’la tanınan Dave Holstein tarafından yazılıyor. Holstein aynı zamanda showrunner olarak da görev yapacak. Yürütücü yapımcı tarafında ise Carrey ve Gondry’nin yanı sıra Jason Bateman, Raffi Adlan, Jim Garavente ve  Michael Aguilar var.

Kaynak: Beyazperde

Etiketler: Jason Bateman, Jim Carrey, Jim Garavente, Michael Aguilar, Michel Gondry, Raffi Adlan, Showtime Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com