Jessica Jones’un Yıldızı Krysten Ritter Yönetmen Koltuğuna Geçiyor!

Jessica Jones’un Yıldızı Krysten Ritter Yönetmen Koltuğuna Geçiyor!

29 Haziran 2018 348 0 0

Marvel dizisinin başrolü Krysten Ritter, Jessica Jones’un 3. sezonunda yönetmen koltuğuna geçiyor.

Marvel’s Jessica Jones’un çekimlerine geçtiğimiz günlerde New York City’de başlandı. Yeni sezonla ilgili ilk haberlerden biri, ikinci sezonda olduğu gibi üçüncü sezonda da sadece kadın yönetmenlerin yer alacağıydı. Şimdiyse bu isimlerden birinin Krysten Ritter olacağı açıklandı.

Marvel’ın ünlü dedektifi Jessica Jones’a hayat veren Ritter, ilk yönetmenlik deneyimiyle ilgili hislerini şu sözlerle ifade etti: “İlk yönetmenliğimi Marvel’s Jessica Jones’ta yaptığım için çok heyecanlıyım. Tüm ekip ve oyuncu kadrosu artık ailem gibi oldu. Böylesine muhteşem bir ekiple yeni bir alanda çalışma şansı verdikleri için fazlasıyla minnettarım. Bana güvendikleri için Melissa Rosenberg, Jeph Loeb, Marvel ve Netflix’e minnet duyuyorum.

Marvel’s Jessica Jones’un başlıca rollerinde Ritter’a Rachael Taylor, Carrie-Anne Moss ve Eka Darville eşlik ediyor. Popüler dizinin showunner koltuğunda ise Melissa Rosenberg bulunuyor.

Kaynak

Etiketler: Jessica Jones, Krysten Ritter, Marvel Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com