Jessica Jones'un 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Jessica Jones’un 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

10 Aralık 2017 336 0 0

Marvel’ın ünlü dedektifi Jessica Jones, ikinci sezon maceralarıyla 8 Mart 2018’den itibaren Netflix platformunda izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin 13 bölümden oluşan ikinci sezonu Netflix’e 8 Mart günü saat 12.00’da yükleniyor.

Dizinin prömiyer tarihini duyurmak için Twitter’daki resmi Jessica Jones hesabından özel bir video yayınlandı. 55 saniyelik tanıtım videosunda, eski süper kahraman yeni dedektif Jessica Jones, yarım kalan bir işi tamamlamak üzere geri dönüyor.

Netflix’in aynı adlı Marvel Comics karakterinden uyarladığı dizinin ikinci sezonunda, Jessica Jones kendine işkence eden Kilgrave’i öldürdükten sonra hayatında yeni bir sayfa açmaya çalışıyor. Süper güçlere sahip bir katil olarak ünlendiği New York City’de Jessica, yeni bir dava üzerinde çalışmaya başlar. Ancak bu dava hiç istemese de kim olduğuyla yüzleşmek zorunda kalmasına ve tüm yaşadıklarını daha iyi anlamak için geçmişin derinliklerine dalmasına neden olur.

Marvel’s Jessica JonesDaredevil, Luke Cage, Iron Fist ve The Punisher gibi Netflix’in, Marvel sokak kahramanlarından uyarladığı yapımlardan biri. Tüm bu kahramanların yolu ise Marvel’s The Defenders‘ta kesişiyor.

Jessica Jones’un ikinci sezonunun başrolünde Krysten Ritter‘a Rachael TaylorCarrie-Anne Moss ve Eka Darville eşlik etmeye devam ediyor. Kadroya yeni eklenen isimler arasında ise Janet McTeer ve J.R. Ramirez var.

Kaynak

Etiketler: David Tennant, Jessica Jones, Kilgrave, Krysten Ritter, Marvel, Netflix Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com