Jessica Jones ve Luke Cage The Defenders’ın Setinde Yeniden Bir Araya Geldi

28 Ocak 2017 386 0 0

Marvel’ın New York’ta ki The Defenders setinde yeni fotoğraflar ortaya çıktı ve Netflix serisinde Jessica Jones ve Luke Cage yeniden bir araya geldi. Aynı zamanda diğer oyuncularında set fotoğrafları geldi. Krysten Ritter (Jessica Jones), Mike Colter (Luke Cage),Charlie Cox(Daredevil), Finn Jones(Iron Fist), Jessica Henwick (Colleen Wing) ve Sigourney Weaver (Alexandra) gibi oyuncuların set fotoğraflarını aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

https://youtu.be/ucR8lYxOBaI

The Defenders dizisinde aynı zamanda oynayacak diğer oyuncular da belli oldu. Elden Henson’ı Foggy Nelson, Deborah Ann Woll’u Karen Page, Eka Darville’i Malcolm, Carrie-Anne Moss’u Jeri Hogarth, Scott Glenn’i Stick, Jessica Henwick’i Colleen Wing, Elodie Yung’u Elektra, Rachael Taylor’ı Trish Walker, Simone Missick’i Misty Knight ve Netflix’in tüm Marvel dizilerinde gördüğümüz oyuncusu Rosario Dawson’ı Claire Temple rolünde izleyeceğiz. Jon Bernthal’ı The Punisher olarak seride izleyeceğimiz ima edildi ancak onaylanmış kesin bir bilgi yok. Biz elbette oynamasından yanayız. 🙂

Daredevil co-showrunner’ı Marco Ramirez, Drew Goddard, Jeph Loeb ve Jim Chory ile birlikte serinin yönetici yapımcısı olacaklar. Yönetmen S. J. Clarkson (Marvel’s Jessica Jones, Dexter) sonuçta ortay çıkan The Defenders mini dizisinin ilk iki bölümünü yönetecek. The Defenders 8 bölümden oluşacak.

Aynı zaman Marvel – Netflix işbirliğinde çekilecek iki dizide 2017 yılında Netflix üzerinden yayınlanacak. Iron Fist 17 Martta yayınlanması beklenirken, The Punisher’ın ne zaman yayınlanacağı konusunda net bir tarih olmasa da 2017’nin Kasım ayında yayınlanması bekleniyor.

Etiketler: Carrie-Anne Moss, Charlie Cox, Colleen Wing, Daredevil, Deborah Ann Woll, Eka Darville, Elden Henson, Elektra, Elodie Yung, Finn Jones, Iron Fist, Jessica Henwick, Jessica Jones, Jon Bernthal, Krysten Ritter, Luke Cage, Mike Colter, Netflix, Rachael Taylor, Rosario Dawson, Sigourney Weaver, Simone Missick, The Defenders, The Punisher Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com