Jake Gyllenhaal ve Benedict Cumberbatch Aynı Filmde!

8 Eylül 2018 299 0 0

Patrick Melrose’un Emmy adaylı yönetmeni Edward Berger yeni filminde Benedict Cumberbatch ve Jake Gyllenhaal ile birlikte çalışacak. Steven Knight tarafından kaleme alınan ‘Rio’ adlı hikaye psikolojik gerilim türünde  olacak.

2017 yıl sonlarına doğru ‘Let It Fall Back’ adıyla duyurulan filmi Luca Guadagnino yönetecekken yerini iş programının yoğunluğu nedeniyle Edward Berger’e bıraktı. İsmi ‘Rio’ olarak değişen film, iki eski dostun uzun bir aradan sonra Rio’da karşılaşmasıyla başlayacak. Jake Gyllenhaal bir gazeteciyi, Benedict Cumberbatch ise işinde son derece başarılı bir finansörü canlandıracak. Hikayenin diğer detayları henüz netlik kazanmasa da başrollere güçlü bir kadın karakter de eşlik edecek.

SunnyMarch, Studiocanal ve Nine Stories’in birlikte geliştirecekleri filmde Nine Stories’den Jake Gyllenhaal ve Riva Marker ve Sunny March’dan Benedict Cumberbatch ve Adam Ackland  yapımcılığı üstlenecekler.

Edward Berger’in  Benedict Cumberbatch  ile çalıştığı ‘Patrick Melrose’ 5 dalda Emmy ödülüne aday olmuştu. Filmin çekim tarihleri henüz belli değil, yapım sürecinin tamamlanması bekleniyor.

Yazar: Melis Kılıç

Etiketler: Benedict Cumberbatch, Edward Berger, Hollywood, Jake Gyllenhaal, Rİo Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com