IT: Chapter 2 – Pennywise Geri Mi Dönüyor?

17 Şubat 2018 440 0 0

Yönetmen Andres Muschietti‘nin, Stephen King‘in en başarılı romanlarından biri olan IT‘i büyük bir risk alarak hayata geçirdiği harika korku ve mizah karışımı filmin beklentileri aşması üzerine, akıllardaki tek soru Pennywise‘ın tekrar ne zaman döneceği olmuştu. Bunun üzerine ilk gösterim tarihi 6 Eylül 2019 olarak belirlenen Chapter 2 sorularımızın cevabı için hızlı bir geri dönüş olmuştu.

Ve sonunda Omega Underground, Chapter 2’nin bu haziranda çekilmeye başlanmasının hedeflendiğini bildirdi. It’in ikinci bölümünde Losers’ Club, Pennywise’la ilk buluşmalarından 27 yıl sonra onun geri dönüşüyle yüzleşmek zorunda kalacaklar.

Filmle ilgili beni asıl heyecanlandıran şey, Jessica Chastain‘in yetişkin Beverly’yi oynamayı istemesi oldu. Başarılı oyunculuğuyla tanıdığımız Chastain, bu rol için biçilmiş kaftan gibi görünüyor.

jessica chastain adult beverly ile ilgili görsel sonucu

 

Filmin gösterim tarihi 6 Eylül 2019. Filmi hatırlamak isteyenler için aşağıya özet niteliğinde bir video bırakıyorum. İzlemeyenler için SPOILER UYARISI!!

Etiketler: IT: Chapter 2, Jessice Chastain Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com