IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (7 Kasım – 13 Kasım)

7 Kasım 2016 191 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. The Walking Dead
2. Black Mirror
3. Westworld
4. American Horror Story
5. The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again
6. The Flash
7. Stranger Things
8. Game of Thrones
9. Gilmore Girls: A Year in the Life
10.Arrow

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. The Walking Dead
2. Westworld
3. Black Mirror
4. American Horror Story
5. The Crown
6. Stranger Things
7. Game of Thrones
8. The Flash
9. Arrow
10.This is Us

Bu haftanın genel değerlendirmesine gelecek olursak The Walking Dead liderliğini sürdürerek 1. sırada yer aldı. Westworld bir basamak yükselerek 2. sıraya geldi ve popülerlikte kendisini göstermeye devam etti. Black Mirror bir basamak düşerek kendisine 3. sırada yer buldu. American Horror Story 4. sıradaki yerini korumaya devam etti. The Crown dizisi bu hafta en popüler 10 diziye dahil olan 2 diziden biri olarak listede 5. sırada yer aldı. Stranger Things 1 basamak yükselerek 6. sıraya geldi. Game of Thrones hala popülerliğini kaybetmeyerek listede 7. sıraya yükselerek kendisine yer buldu. The Flash 2 basamak düşerek kendisini 8. sırada buldu. Arrow istikrarlı bir şekilde 9-10 sıralarında kalarak bu hafta kendisine 9. sırada yer buldu. This is Us listeye yeniden dahil olarak 10. sıraya kendisini yerleştirdi. Bu haftanın durumu işte bu şekildeydi. Haftaya yeni bir listeyle karşınızda olacağız.

Etiketler: American Horror Story, Arrow, Black Mirror, Game of Thrones, liste, Stranger Things, The Crown, The Flash, The Walking Dead, This Is Us, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com