IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (5 Aralık – 11 Aralık)

9 Aralık 2016 287 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. Westworld
2. Gilmore Girls: A Year in the Life
3. The Walking Dead
4. Gilmore Girls
5. Black Mirror
6. The Crown
7. The Grand Tour
8. Game of Thrones
9. The Flash
10.Arrow

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. Westworld
2. Gilmore Girls: A Year in the Life
3. The Walking Dead
4. Gilmore Girls
5. Emerald City
6. Vikings
7. Black Mirror
8. The Flash
9. Arrow
10.Supergirl

Bu haftanın en popüler dizileri belli oldu. Peki bu hafta diziler nasıl yer değiştirdi? Genel değerlendirme yapacak olursak bu hafta ilk sırada geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi Westworld‘u görüyoruz. 2. sırada Gilmore Girls: A Year in the Life sırasını koruyor. Bu hafta ilk 4 sıradaki dizi değişmeyerek 3. ve 4. sırada The Walking Dead ve Gilmore Girls yer aldı. 5 ve 6. sıraya ise Bu hafta listeye yeni giriş yapan iki dizi yer aldı. Bu dizilerden ilki 5. sıraya gelerek Emerald City yer aldı. 6. sırada ise Vikings sezon başlangıcı yaparak listeye girdi. Black Mirror ise 2 sıra düşerek 7. sıraya geriledi. 8. basamakta ise bir sıra yükselen The Flash yer aldı. 9. basamakta ise DC crossover bölümünden sonra Arrow yer aldı ve 1 basamak yükseldi. Supergirl diziside bu hafta listeye yeni giriş yaparak kendisine 10. sıradan yer buldu.

Etiketler: Arrow, Black Mirror, Emerald City, Gilmore Girls, Gilmore Girls: A Year in the Life, liste, Supergirl, The Flash, The Walking Dead, Vikings, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com