IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (31 Ekim – 6 Kasım)

1 Kasım 2016 192 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. Westworld
2. The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again
3. The Walking Dead
4. American Horror Story
5. The Flash
6. Stranger Things
7. Luke Cage
8. Black Mirror
9. Arrow
10.This Is Us

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. The Walking Dead
2. Black Mirror
3. Westworld
4. American Horror Story
5. The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again
6. The Flash
7. Stranger Things
8. Game of Thrones
9. Gilmore Girls: A Year in the Life
10.Arrow

Genel değerlendirme yapacak olursak The Walking Dead 3. sıradan 1. sıraya geldi. İlk bölümü izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz. Black Mirror 8. sıradan 2. sıraya çıkarak hızlı yükselişini sürdürdü. Westworld yayına girdiği tarihten itibaren liderliğini ilk kez kaptırdı ve 3. sıraya geriledi. American Horror Story 4. sıradaki yerini korudu. The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again 3 basamak düşerek 2. sıradan 5. sıraya geriledi. The Flash 1 basamak düştü ve 6. sıraya geriledi. Stranger Things 1 basamak düştü ve 7. sırada yerini aldı. Game of Thrones 7. sezon senaryosu sızınca yeniden listeye dahil olarak 8. sıradan kendine yer buldu. Gilmore Girls: A Year in the Life dizisi de listeye yeni giriş yaptı ve 9. sırada yer buldu. Arrow ise 1 basamak düşerek listede kalmaya devam ederek 10. sırada yer aldı.

Etiketler: American Horror Story, Arrow, Black Mirror, En Popüler Diziler, Game of Thrones, Gilmore Girls: A Year in the Life, Stranger Things, The Flash, The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again, The Walking Dead, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com