28 kasım imdb

IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (28 Kasım – 4 Aralık)

30 Kasım 2016 204 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. Westworld
2. The Walking Dead
3. The Crown
4. Black Mirror
5. American Horror Story
6. Game of Thrones
7. The Flash
8. Arrow
9. Shameless
10.A Series of Unfortunate Events

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. Westworld
2. Gilmore Girls: A Year in the Life
3. The Walking Dead
4. Gilmore Girls
5. Black Mirror
6. The Crown
7. The Grand Tour
8. Game of Thrones
9. The Flash
10.Arrow

Bu haftanın en popüler dizileri belli oldu. Peki bu hafta diziler nasıl yer değiştirdi? Genel değerlendirme yapacak olursak bu hafta ilk sırada geçen hafta olduğu gibi Westworld‘u görüyoruz ki bu bizi artık pek şaşırtmıyor. Bu senenin en iyi giriş yapan dizisi oldu. Gilmore Girls: A Year in the Life listeye 2. sıradan dahil oldu. 25 Kasımda Netflix’de 4 bölüm olarak yayınlanan dizi listeye muhteşem bir giriş yaptı. The Walking Dead 1 basamak düşerek 3. sırada yer aldı. Gilmore Girls: A Year in the Life dizisinin yayınlanmasıyla 2000 yapımı Gilmore Girls diziside 4. sıradan listeye dahil oldu ve kendisini hatırlattı. Black Mirror 1 basamak düşerek 5. sırada yer buldu. The Crown 3 basamak düşerek 6. sırada yer aldı. 7.sırada ise listeye yeni dahil olan The Grand Tour yer aldı. Yeni dizi listeye iyi bir giriş yaptı. Game of Thrones, The Flash ve Arrow dizileride 2 basamak düşerek kendilerini sıralı olarak 8, 9 ve 10. sırada buldular.

Etiketler: Arrow, Black Mirror, Game of Thrones, Gilmore Girls, Gilmore Girls: A Year in the Life, liste, The Crown, The Flash, The Grand Tour, The Walking Dead, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com