IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (24 Ekim – 30 Ekim)

24 Ekim 2016 197 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. Westworld
2. American Horror Story
3. Luke Cage
4. The Walking Dead
5. Stranger Things
6. The Flash
7. This Is Us
8. Supergirl
9. Arrow
10.Game of Thrones

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. Westworld
2. The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again
3. The Walking Dead
4. American Horror Story
5. The Flash
6. Stranger Things
7. Luke Cage
8. Black Mirror
9. Arrow
10.This Is Us

Genel değerlendirme yapacak olursak Westworld listeye bomba gibi girdi ve yayına girdiğinden beri liderliğini sürdürüyor. Listeye 2. sıradan entarasan bir TV şovu olan The Rocky Horror Picture Show: Let’s Do the Time Warp Again giriyor. The Walking Dead 1 basamak yükselerek 3. sıraya geldi. American Horror Story 2 basamak düşerek 4. sıraya düştü. The Flash 1 basamak yükseldi ve 5. sırada kendine yer buldu. Bu sezonda hayal kırıklığı olsada Harrison Wells’in dönüşü sanırım etkili oldu. Stranger Things popülerliğini sürdürüyor ve kendisine 6. sırada yer buluyor. Luke Cage yavaş yavaş popülerliği düşerek 7. sıraya geriledi. Black Mirror 3. sezonuyla geri döndü ve ilk 10’da kendisine hemen yer bularak 8. sırada yer aldı. Arrow istikrarını koruyarak 9. sırada kaldı. This is Us 7. sıradan 3 basamak düşerek 10. sıraya geldi ve listeyi kapattı. Bu haftanın en popüler 10 dizisi işte bu şekildeydi. Gelecek hafta ne olacak? Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler: American Horror Story, Arrow, Black Mirror, En Popüler 10 Dizi, Luke Cage, Stranger Things, The Flash, The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again, The Walking Dead, This Is Us, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com