IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (21 Kasım – 27 Kasım)

24 Kasım 2016 287 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. The Crown
2. The Walking Dead
3. Westworld
4. Black Mirror
5. American Horror Story
6. The Flash
7. Arrow
8. Game of Thrones
9. Stranger Things
10.Shameless

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. Westworld
2. The Walking Dead
3. The Crown
4. Black Mirror
5. American Horror Story
6. Game of Thrones
7. The Flash
8. Arrow
9. Shameless
10.A Series of Unfortunate Events

Bu haftanın en popüler dizileri belli oldu. Peki bu hafta diziler nasıl yer değiştirdi? Genel değerlendirme yapacak olursak bu hafta liderliği 2 basamak yükselerek liderliğe geri dönen Westworld oldu. The Walking Dead ise zirve ortaklığını sürdürerek 2. sıradaki istikrarını sürdürdü. The Crown liderliği kaptırarak 2 basamak yer değiştirdi ve kendisine 3. sırada yer buldu. Black Mirror da istikrarını devam ettiren dizilerden oldu. 4. sırayı korudu. American Horror Story diziside aynı kervana katıldı ve ileri veya geri adım atmadı. 5. sıraya kendisini sabitledi. Game of Thrones‘un 7. sezonuna daha çok zaman olmasına rağmen popülerliğini kaybetmiyor ve 2 basamak yükselerek 6. sırada kendisine yer buldu. The Flash ve Arrow ortak bölüm öncesi kendileri 1 basamak düşerek 7. ve 8. sırada buldular. Listeye geçen hafta dahil olan Shameless yükselişini sürdürerek 9. sıraya yükseldi. Listeye bu hafta tek yeni bir dizi dahil oldu. O da A Series of Unfortunate Events dizisi olarak 10. yer buldu.

Etiketler: A Series of Unfortunate Events, American Horror Story, Arrow, Black Mirror, Dizi, Game of Thrones, liste, Shameless, The Crown, The Flash, The Walking Dead, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com