IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (17 Ekim – 23 Ekim)

17 Ekim 2016 217 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikler geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. Westworld
2. Luke Cage
3. American Horror Story
4. The Flash
5. A Series of Unfortunate Events
6 .Stranger Things
7. The Walking Dead
8. Timeless
9. Arrow
10.Game of Thrones

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. Westworld
2. American Horror Story
3. Luke Cage
4. The Walking Dead
5. Stranger Things
6. The Flash
7. This Is Us
8. Supergirl
9. Arrow
10.Game of Thrones

Genel değerlendirme yapacak olursak Westworld listeye bomba gibi girdi ve liderliğini sürdürüyor. American Horror Story ve Luke Cage yer değiştirmiş durumda. The Walking Dead 3 basamak yükselerek 4. sıraya gelmiş. Pazar seyirciyle buluşacak olması zirveyi zorlayacağının habercisi. Stranger Things hala kendisinden söz ettiriyor ve listeden kolay çıkmayacağını gösteriyor. 1 basamak ilerleyerek 5. sıradaki yerini alıyor. The Flash 4. sıradan 6. sıraya düşüyor. Bunda beklentileri karşılamaması büyük etken. This is Us listeye yeniden girişini yaptı ve kendisine 7. sırada yer buldu. Supergirl listeye 8. sıradan dahil oldu. Belki de The CW dizilerinde en iyi başlangıcı yapan diziydi. Superman’in etkisi büyük tabi. Arrow 9. sırada ki yerini korudu. Bu sezon silkinerek başladı diyebiliriz. Umudumuz bu şekilde devam edip istikrarı koruması. Geçen sezonu umarım bize unuttururlar. Game of Thrones ise yine 10. sırada kalarak popülerliğini sürdürüyor. Tabi ki yayında olduğu haftalarda zirveyi bırakmıyor.

Etiketler: American Horror Story, Arrow, En Popüler Diziler, Game of Thrones, Luke Cage, Stranger Things, Supergirl, The Flash, The Walking Dead, This Is Us, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com