14 kasim imdb

IMDb Haftanın En Popüler 10 Dizisi (14 Kasım – 20 Kasım)

14 Kasım 2016 194 0 0

Diziger.com olarak bu haftada IMDb’ye göre en popüler 10 diziyi sizin için derledik. Öncelikle geçen haftanın durumuna bakarsak sıralama şu şekildeydi:

1. The Walking Dead
2. Westworld
3. Black Mirror
4. American Horror Story
5. The Crown
6. Stranger Things
7. Game of Thrones
8. The Flash
9. Arrow
10.This is Us

Bu haftanın sıralaması ise şu şekilde:

1. The Crown
2. The Walking Dead
3. Westworld
4. Black Mirror
5. American Horror Story
6. The Flash
7. Arrow
8. Game of Thrones
9. Stranger Things
10.Shameless

Genel olarak listeye değinecek olursak haftanın en popüler dizilerinde ilk sıraya geçen hafta listeye 5. sıradan dahil olan The Crown geçti. The Walking Dead dizisi liderlikten 1 basamak düşerek 2. sırada zirve ortaklığına devam etti. Westworld 1 basamak düştü ve 3. sıraya geriledi. Black Mirror‘da listede 1 basamak düşerek 4. sıraya yerleşti. Aynı şekilde American Horror Story diziside 1 basamak düştü ve 5. sırada yer aldı. The Crown listeyi resmen 1 sıra aşağıya düşürmüş durumda. The Flash 2 basamak yükselerek 6. sıraya adım attı ve yükselişe geçti. Bu sezon toparlayan Arrow listede 2 basamak yükselerek kendisine 7. sıradan yer buldu. 7. sezon senaryosu sızan Game of Thrones popülerliğini sürdürüyor ve 1 basamak düşerek 8. sırada bu haftayı tamamlıyor. Netflix dizisi Stranger Things 3 basamak düşerek sıralamada 9. sıraya kadar düştü. Listeye bu hafta dahil olan dizi şuan 7. sezonu yayınlanan Shameless oldu ve listede 10. sıraya yerleşti. Gelecek hafta yeni diziler listeye dahil olacak mı? Bizi takip etmeyi devam edin.

Etiketler: American Horror Story, Arrow, Black Mirror, Dizi, Game of Thrones, liste, Shameless, Stranger Things, The Crown, The Flash, The Walking Dead, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com