“Hush Hush” Serisi Sinemaya Uyarlanıyor!

29 Ağustos 2018 1830 0 3

Becca Fitzpatrick tarafından yazılan ve ülkemizde 2009 yılında yayımlanan Fısıltı Serisi hayranlarına müjde!

2012 yılında film hakları LD Entertainment’a satılan ve büyük bir hevesle beklenen filmin oyuncuları seçilememiş, işler ters gitmiş ve yazarın 2014 yılında duyurmasıyla film askıya alınmıştı. Yazar filmin yakın bir zamanda olmayacağını söylemiş, serinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Tam 4 yıl sonra Deadline tarafından, serinin başkahramanları Nora Grey ve Patch Cipriano için Liana Liberato ve Wolfgang Novagratz isimlerinin seçildiği duyuruldu.

Senaryosu Becca Fitzpatrick ve Peter Hutchings tarafından kaleme alınan ilk filmin yönetmen koltuğunda ise Vampir Günlükleri’nin senaryo danışmanı Kellie Cyrus oturacak.

4 kitaptan oluşan kitap serisi, 50 haftanın üzerinde New York Çok Satanlar’da kalırken, dünya çapında 5 milyondan fazla kopya sattı. Kitap, okula yeni gelen gizemli çocuğun biyoloji sınıfında Nora’nın partneri olmasıyla başlıyor. Nora, cennetten kovulmuş melek Patch’e aşık olurken, işler gün geçtikçe tuhaflaşır ve kendini doğaüstü olayların ortasında bulur. Çoğu kişi tarafından Alacakaranlık Efsanesi’ne benzetilen kitapta, kurtlar ve vampirler yerini düşmüş melekler ve şeytanlara bırakıyor.

Yıllardır hayranları tarafından merakla beklenen film yeni bir “Twilight” akımı başlatır mı dersiniz?

Yazar: Melis Kılıç

Etiketler: fısıltı serisi, hush hush, kitap uyarlaması, Sinema Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com