Hulu’nun Yeni Mini Dizisi: Catch-22

28 Mayıs 2019 608 0 1

Hulu’nun yeni mini dizisi Catch-22 yayınlandı. Dizimiz 6 bölümden oluşuyor ve her bölüm yaklaşık olarak 45-50 dakikadan oluşuyor.

Dizi Joseph Heller ‘ın aynı isimli romanından uyarlanmış. Dizinin senaryosunu ise Luke Davis ve David Michod yazmış, yönetmen koltuğunu ise Clooney, Grant Heslov ve Ellen Kuras paylaşmış.

“Catch-22” nin oyuncu kadrosunda ise  Kyle Chandler, Christopher Abbott, Hugh Laurie, Giancarlo Giannini, Jay Paulson ve Julie Ann Emery gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda oturan, hepimizin senelerdir hayranlık duyduğu isim olan  George Clooney’i de dizide görüyoruz. Clooney dizide ana karakterlerden biri olan Scheisskopf karakterini canlandırıyor.

Dizimiz  II. Dünya Savaşı sırasında ABD ordusunda pilot olarak görev yapan John Yossarian’ı konu alıyor. Yossarian görevinden ayrılmak istiyor fakat önüne bürokratik engeller çıkıyor.

Bu muhteşem kadrolu diziye bir göz atmak isterseniz diye fragmanı buraya bırakıyorum, iyi seyirler. 🙂

 

 

Etiketler: Catch-22, Christopher Abbott, David Michod, George Clooney, Giancarlo Giannini, Hugh Laurie, Jay Paulson, Kyle Chandler, Luke Davis Kategoriler: Dizi, Öneri
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com