Hugh Jackman: Avengers’a Katılmak İsterdim

Hugh Jackman: Avengers’a Katılmak İsterdim

11 Kasım 2017 356 0 0

Ünlü aktör Hugh Jackman, 20th Century Fox’un X-Men filmlerinde defalarca canlandırdığı Logan / Wolverine karakterinden artık emekli olduğunu dile getirse de Marvel’ın Avengers (Yenilmezler) ekibi için bu role geri dönebileceğinin işaretlerini de veriyor.

Aslında böyle bir ihtimal dört gün öncesine kadar oldukça gerçekçiydi. Marvel Sinematik Evreni filmlerini yapan The Walt Disney Company’nin 20th Century Fox’u satın almak için yaptığı pazarlıklar başarısızlıkla sonuçlandı ve başka bir tarihe ertelendi.

Eğer Walt Disney, söz konusu satın almayı gerçekleştirseydi, Disney’in Marvel Sinematik Evreni kahramanları, Fox’un X-Men karakterleriyle bir araya gelebilecek ve aynı filmlerde boy gösterebileceklerdi. 49 yaşındaki aktör, ‘Geri döner miydin?’ sorusuna şu yanıtı veriyor:

“Zamanlama doğru olduğunda Avengers ekibine katılmaktan zevk duyardım. Böyle bir öneri masada olsaydı, Wolverine rolünden vazgeçmek fikrini kesinlikle askıya alırdım. Açıkçası enerjik karakterimin Hulk ya da Iron Man ile birlikte savaştığı fikrini her zaman sevmişimdir. Fakat bizi bir araya getirmeyi başaramayan iş yönetimi mastırı sahibi birçok zeki insan var (Gülüyor). Ne olacağını asla bilemezsin.”

İlk kez 1974 yılında Marvel Comics için Len Wein, John Romita Sr. ve Herb Trimpe tarafından tasarlanan karakter, çizgi roman dünyasında birçok kez Avengers ve diğer ekip üyeleriyle bir araya geldi. 17 yıl boyunca 8 filmde Logan / Wolverine’e hayat veren Hugh Jackman’ı, kendisine dünya çapında hayran kitlesi kazandıran bu rolde bir daha görebileceğimiz şartlar oluşacak mı, bekleyip göreceğiz.

Kaynak

Etiketler: Avengers, Hugh Jackman, Logan, Marvel, Wolverine, X-Men Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com