How I Met Your Mother Dizisi Konusu – Tanıtım

20 Şubat 2017 3990 0 1

How I Met Your Mother Nasıl Bir Dizidir? How I Met Your Mother Dizisinin Konusu Nedir? How I Met Your Mother kaç sezon? İzlemeli miyim?

IMDb Puanı: 8,4   Türü: Komedi, Romantik

Oyuncular: Josh Radnor, Jason Segel, Cobie SmuldersNeil Patrick HarrisAlyson Hannigan

Yapımcılar: Carter Bays, Craig Thomas

Yayın Tarihi: 2005 – 2014 (9 Sezon – 208 Bölüm)


How I Met Your Mother dizisini belki de duymayan yoktur. Duyupta izlemeyenler için kısaca konusuna gelecek olursak dizinin adıyla doğru orantılı olacağını göreceğiz. Türkçe’siyle “Annenizle Nasıl Tanıştım?” dizisinin konusu:

Dizi, 2030 yılında, Ted Mosby‘nin çocuklarına anneleri (kendi eşi) ile nasıl tanıştığını anlatmasıyla başlar. Bob Saget’in seslendirmesiyle asıl karakteri Ted “Size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım.” der ve dizi 2005 yılına döner. Dizide aynı zamanda Ted Mosby‘nin arkadaşları olan Marshall Eriksen, Barney Stinson (favorim), Lily Aldrin ve Robin Scherbatsky karakterleride anlatılmaktadır.

Peki bunu 9 sezonda mı anlatıyor? dediğinizi duyar gibiyim. Ancak baş karakterimiz Ted sanırım anlatmayı çok seviyor.

Yapım ayrıca komedi dalında birçok ödül almıştır. Altın Küre ve Emmy gibi birçok ödülleri kazanmıştır.

Diziger Yorumu: How I Met Your Mother komedi sit-com dizileri sevenler için kesinlikle bulunmaz alternatiflerden biridir. Eğer izlemediyseniz izlemenizi öneriyoruz. Friends çakması diyenleri aldırmayın ve 9 sezon dizinin keyfini çıkarın.

Komedi dizisi izlemeyi pek sevmeyen biri olarak bu dizi abartılacak ne var diye kendi kendime soruyordum. Arkadaş tavsiyesiyle başlamaya karar verdim ve pişman değilim. 🙂

How I Met Your Mother Tanıtım Fragmanı:

Etiketler: Alyson Hannigan, Barney Stinson (favorim), Carter Bays, Cobie Smulders, Craig Thomas, How I Met Your Mother, How I Met Your Mother Konusu, Jason Segel, Josh Radnor, Lily Aldrin, Marshall Eriksen, Neil Patrick Harris, Robin Scherbatsky, Ted Mosby Kategoriler: Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com