Hızlı ve Öfkeli Spin-off'u Hobbs and Shaw'dan İlk Kare Paylaşıldı!

Hızlı ve Öfkeli Spin-off’u Hobbs and Shaw’dan İlk Kare Paylaşıldı!

5 Ekim 2018 301 0 0

Hızlı ve Öfkeli serisinden tanıdığımız Luke Hobbs ve Deckard Shaw karakterlerine odaklanacak olan film Hobbs and Shaw‘dan ilk kare yayınlandı. Seride bu karakterlere hayat veren Dwayne Johnson ve Jason Statham filmin başrollerinde yer alacaklar.

İki sevilen karakteri bir araya getirecek filmin bol aksiyonlu olmasını bekliyoruz. Filmden ilk kare ise Dwayne Johnson’un sosyal medya hesabından geldi. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda siyah-beyaz bir karede ikilinin bir binanın içindeki ofiste görüyoruz.

Filmin konusu şimdilik sır gibi saklanıyor. Hobbs and Shaw‘da Dwayne Johnson ve Jason Statham‘ın yanı sıra kötü adam rolünde Altın Küre ödüllü başarılı oyuncu Idris Elba‘yı göreceğiz. Ayrıca filmde yer alacak olan Vanessa Kirby, Deckard Shaw’ın kız kardeşi rolünde olacak ve bir MI-5 ajanına hayat verecek.

Filmin senaryosu Chris Morgan’ın kaleminden gelirken, yönetmen koltuğunda ise John Wick ve Deadpool 2 filmlerininde yönetmeni olan David Leitch oturacak.

Hobbs and Shaw, ülkemizde 2 Ağustos 2019‘da vizyona girecek.

Etiketler: Dwayne Johnson, Hızlı ve Öfkeli, Hobbs and Shaw, Idris Elba, Jason Statham Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com