Her Bölümü Ayrı Merak Uyandıran Dizi: How To Get Away With Murder

31 Temmuz 2019 108 0 1

Peter Nowalk‘ın yaratıcı senaristliğini üstlenen dizi ilk olarak 2014 yılında Amerika’nın popüler kanalı ABC’de ekrana geldi. Yönetmen koltuğunda başarılı ikili Laura Innes ve Bill D’elia yer alıyor. Dizinin şu ana kadar 4 sezonu izleyicilerle buluştu. 5. sezon hazırlıkları başlamış durumda.

Dizinin başrolünde ise Oscar ödüllü oyuncu Viola Davis yer alıyor. Oyuncunun performansı her bölümde sizi daha da çok diziye bağlıyor.Bunun yanı sıra dizinin kadrosunda Billy Brown,Alfred Enoch,Katie Findlay, Matt McGorry, Charlie Weber, Jack Falahee, Aja Naomi King, Karla Souza ve Liza Weil gibi hem usta hem de yeni nesil isimler bulunuyor.Dizi üstün oyunculuk performanslarıyla NAACP Image ödülüne layık görüldü.

 

Dizi sürükleyici ve yaratıcı konusuyla klasik suç temalı dizilerden farkını ortaya koyuyor.Bir grup hırslı hukuk öğrencisi ile onların kriminal savunma derslerine giren gizemli profesörleri; hem kendi hayatlarını değiştirecek hem de bütün üniversiteyi çalkalayacak bir cinayet davasına karışırlar.Öğrencilerin Annalise’in gözüne girmek için yaptıklarının bedeli ağır olur.Profesör Annalise Keating ve öğrencilerinin işleri gittikçe zorlaşır.Çünkü artık sadece katilleri değil kendilerini de savunmaları gerekiyordur.

How To Get Away With Murder , drama-hukuk türünde izleyenlerin beğenisini oldukça toplamış olup yorumlarda hikayenin işleyişinin çarpıcılığı vurgulanmıştır.

 

Etiketler: Criminal, How to Get Away With Murder, murder Kategoriler: Dizi, Öneri, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Sinem Doğan

Diyetisyeniniz artık dizi öneriyor.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com