Henry Cavill, Superman Rolünü Bıraktığını Açıkladı!

Henry Cavill, Superman Rolünü Bıraktığını Açıkladı!

12 Eylül 2018 294 0 0

DC sinema evreninin Superman’i Henry Cavill, rolünü bıraktığını açıkladı. Stüdyonun yanlış kararları, belirsizlikler ve değişiklikler büyük hayal kırıklığı yarattı. Aslında Cavill, Superman rolü için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebileceğimiz bir oyuncuydu.

The Hollywood Reporter’ın büyük dikkat çeken haberine göre Warner Bros. Henry Cavill’ın kısa bir sahneyle Shazam filminde görünmesini istiyordu. Bunun için de iki taraf arasında görüşmeler başladı. Fakat bu kısa sahneyi bile Cavill’ın yoğun programına sıkıştırmak mümkün olmadı. Bunun üzerine sevilen oyuncunun yakın gelecekte Man of Steel 2 veya Justice League 2’yi çekemeyeceği anlaşıldı. Böylece iki taraf arasındaki yeni sözleşme görüşmeleri durdurulmuş oldu.

Henry Cavill’ın sözleşmesine göre Superman olarak rol alması gereken bir film daha olduğunu biliyoruz. Bu Shazam mı olacak, başka bir proje mi, belli değil. Warner Bros. için işler hiç yolunda gitmezken izleyicilerin benimsediği bir oyuncuyu kaybetmek büyük sıkıntılar doğuracaktır.

Geçtiğimiz günlerde Henry Cavill’in Netflix dizisi The Witcher‘da yer alacağı açıklanmıştı.

Kaynak

Etiketler: DC, Henry Cavill, Superman Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com