HBO, Game of Thrones Kadrosuyla Özel Bir Buluşma Bölümü Çekildiğini Açıkladı!

HBO, Game of Thrones Kadrosuyla Özel Bir Buluşma Bölümü Çekildiğini Açıkladı!

29 Kasım 2018 227 0 1

HBO, Game of Thrones kadrosu için özel bir buluşma bölümü çekildiğini açıkladı. Eski oyuncularında yer aldığı buluşmada çekilen özel bölüm bu yılın başında Belfast’ta gerçekleştirildi.

Game of Thrones özel bölümünde sunucu koltuğu Conan O’Brien‘a devredildi. Programda güncel oyuncuların yanı sıra eski dizinin eski yıldızlarından Sean Bean ve Jason Momoa‘nın da görünmesi bekleniyor. Programın final sezonunun ardından yayınlanması planlanıyor.

Game of Thrones’un final sezonu önümüzdeki Nisan ayında başlıyor. Son sezon altı bölümden oluşacak; her bölüm film uzunluğunda olacak. Geçtiğimiz sezon Daenerys ve devasa ordusu sonunda Westeros’un yolunu tutmuştu. Cercei çocuklarının ölümünün ardından Kraliçe tahtını otururken The Night King ise ürkütücü ordusuyla güneye doğru yola koyulmuştu.

HBO, Game of Thrones evreninde geçen beş farklı devam dizisi üzerinde çalışıyor. Aralarından George R.R. Martin ile Jane Goldman’ın imzasını taşıyan proje, pilot bölüm onayını almış durumda. Dizinin başrollerini Naomi Watts ve Josh Whitehouse paylaşacak.

Kaynak

Etiketler: Game of Thrones, HBO Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com