Haftanın En Popüler 20 Dizisi (6 Şubat – 12 Şubat 2017)

8 Şubat 2017 416 0 0

Evet! Yeni bir haftanın 20 popüler dizisi listesine hoşgeldiniz. Geçen haftaya göre bu hafta hangi diziler listeye girdi? Hangi diziler çıktı? Bu haftanın popüler dizileri hangileri? IMDb‘ye göre bu haftanın en popüler 20 dizisi şu şekilde oluştu:

20. Arrow
19. The New Edition Story
18. Westworld
17. The 100
16. Suits
15. Sherlock
14. This Is Us
13. Black Mirror
12. The Flash
11. Santa Clarita Diet
10. The Walking Dead
9. The OA
8. Stranger Things
7. Outsiders
6. A Series of Unfortunate Events
5. Shameless
4. Game of Thrones
3. Taboo
2. Riverdale
1. Vikings

Çıkış Yapan Diziler: Vikings, Riverdale, Shameless, Outsiders, Stranger Things, The OA, The Walking Dead, Santa Clarita Diet, Suits ve The 100 dizileri çıkış yapan diziler oldu.

Düşüş Yapan Diziler: Taboo, A Series of Unfortunate Events, Black Mirror, This Is Us, Sherlock, Westworld, The New Edition Story ve Arrow dizileri düşüş yapan diziler oldu.

Konumunu Koruyan Diziler: Game of Thrones ve The Flash dizileri bu hafta sıralamalarını korudular.

Haftanın En Çok Yükseliş Yapan Dizisi: Santa Clarita Diet dizisi bu haftanın en çok çıkış yapan dizisi oldu. 143 basamak ilerleyerek kendisine Top 20 listesinde 11. sırada yer buldu. Outsiders diziside 41 basamak ilerleyerek listeye 7. sıradan giriş yapan yeni bir dizi oldu.

Haftanın En Çok Düşüş Yaşayan Dizisi: Sherlock dizisi tam 10 basamak gerileyerek kendisini 15. sırada buldu.

Etiketler: A Series of Unfortunate Events, Arrow, Black Mirror, Game of Thrones, Outsiders, Popüler Diziler, Riverdale, Santa Clarita Diet, Shameless, Sherlock, Stranger Things, Suits, Taboo, The 100, The Flash, The New Edition Story, The OA, The Walking Dead, This Is Us, Vikings, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com