Haftanın En Popüler 20 Dizisi (30 Ocak – 5 Şubat 2017)

3 Şubat 2017 313 0 0

Uzun zamandır haftanın en popüler dizileri serisini yapmıyorduk. Her haftanın en popüler 10 dizisini sizlere sunuyorduk. Bu hafta Imdb’ye göre haftanın en popüler 20 dizisi listesini oluşturduk. Bu hafta hangi diziler gündemde? Hangi diziler yayınladıkları bölümlerle daha çok konuşuluyor?

Bu haftanın (30 Ocak – 5 Şubat) en popüler 20 dizisi şu şekilde oluştu:

20. Grey’s Anatomy
19. Arrow
18. The Magicians
17. Suits
16. Homeland
15. The OA
14. Westworld
13. The Walking Dead
12. The Flash
11. Black Mirror
10. The New Edition Story
9. This Is Us
8. Frontier
7. Shameless
6. Riverdale
5. Sherlock
4. Game of Thrones
3. Vikings
2. Taboo
1. A Series of Unfortunate Events

Çıkış Yapan Diziler: Taboo, Vikings, Game of Thrones, Riverdale, Frontier, The New Edition Story, Black Mirror, The Flash, Suits, The Magicians, Arrow ve Grey’s Anatomy oldu.

Düşüş Yapan Diziler: Sherlock, Shameless, This Is Us, The Walking Dead, Westworld, The OA, Homeland

Konumunu Koruyan Diziler: A Series of Unfortunate Events

Haftanın En Çok Yükseliş Yapan Dizisi: The New Edition Story dizisi tam 316 sıra ilerleyerek listede kendisine 10. sırada yer buldu.Dizi efsanevi müzik grubu New Edition’ın iniş çıkışlarını Boston’daki mütevazi başlangıçlarından bireysel solo başarıya kadar olan her şeyi anlatıyor.

Haftanın En Çok Düşüş Yaşayan Dizisi: The OA dizisi tam 8 basamak düşerek 15. sıraya geriledi. The OA dizisinin konusu ise şu şekilde:

Prairie Johnson, bundan 7 sene önce gizemli bir şekilde ortadan kaybolan genç bir kadındır. 7 yıllık yokluğuna yüksek bir köprüden atlayarak nokta koyan karakterimiz, şans eseri kurtulur ve hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınır.

Burada yıllardır görmediği ebeveynleriyle tekrar buluşan Prairie’de akıl almaz değişiklikler vardır. Kaybolmadan önce kör olan kızmız, mucizevi bir şekilde görebilmekte ve isminin OA olduğunu söylemektedir. Ayrıca karakterimizin sırtında ilginç yara izleri de mevcuttur.

Şu an için Prairie’in gayet gizemli görünen hikayesi, acaba arka planında neleri barındırmaktadır?

Etiketler: A Series of Unfortunate Events, Arrow, Black Mirror, En Popüler Diziler, Frontier, Game of Thrones, Grey's Anatomy, Homeland, Riverdale, Shameless, Sherlock, Suits, Taboo, The Flash, The Magicians, The New Edition Story, The OA, The Walking Dead, This Is Us, Vikings, Westworld Kategoriler: Liste
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com