Gizlilik Politikası

Diziger.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst düzeyde tutmak için gizlilik anlayışımız aşağıdaki gibidir.

Sitemizde bulunan bazı içeriklere ulaşmak, yararlanmak için isim, email adresi vb. bilgiler istenebilir. E-posta aboneliği, yarışmalar, uyarı mesajları, yorumlar bu hizmetlerden bazılarıdır.

Diziger.com’da kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri güvenli olarak saklamamız, aksi belirtilmedikçe sadece sitemizi geliştirmek için kullanacağımızı garanti ediyoruz. Yasal bir nedenden ötürü bilgilerinizi açıklamamız gerektiğinde ya da mecbur kaldığımızda fikir özgürlüğü kapsamına girmeyen içerikleri yetkililer ile paylaşmak zorunda kalabiliriz.

Diziger.com altyapısında yer alan yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir. Düzenli olarak kontrol ettiğimiz yorum sisteminde gözümüzden kaçan uygunsuz içeriklerden de Diziger.com sorumlu tutulamaz. İhbar ettiğiniz taktirde içerik yayından kaldırılacaktır.

İletişim sayfası aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Dahili olduğumuz reklam ağı sistemlerinden gelen otomatik reklam içeriklerine müdahale etmemiz sizin şikayetiniz olmadıkça mümkün değildir. Dolayısıyla uygunsuz bir reklama rastladığınızda lütfen iletişim sayfamızda bulunan ilgili e-posta adreslerine mail atarak veya iletişim formumuzu kullanarak bizi bilgilendirin. Diziger.com reklam ağları üzerinden gelen reklamlar nedeniyle sorumlu tutulamaz.

Diziger.com size uygunsuz, yanıltıcı veya sahte içerik sunmamayı garanti eder. Sitemiz üzerinde içerik paylaşan tüm yazarlar Avrupa İnsan Hakları bildirgesiyle çelişmeyen Türkiye Anayasası hükümlerini kabul etmiş sayılırlar. Uygunsuz içerik tespit edildiğinde yazarların sistem dışında bırakılmaları, yazılarının yayından kaldırılması, bilgilerinin yetkililer ile paylaşılması durumları oluşabilir.

Diziger.com’un size sağladığı hizmetleri kötüye kullanmanız, taciz niteliği taşıyan, ırkçılık içeren veya uygunsuz içerikler göndermeniz durumunda Diziger.com önceden rızanızı almadan içerik sağlayıcınız, okulunuz, işvereniniz veya devlet yetkilileri ile bilgilerinizi paylaşabilir, gerekli aksiyonu alabilir.

Yaşınız 18 veya altındaysa, Diziger.com web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveyn veya velinizden izin alınız. Tüm Diziger.com kullanıcılarının bu izni aldığı varsayılmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
Diziger.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Pinterest, Google Plus, Youtube ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada Diziger.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com