Game Of Thrones’un Spin- Off’unun Başrolü Belli Oldu!

31 Ekim 2018 228 0 0

Game of Thrones’un son sezonu yaklaşırken spin-off dedikoduları çıkmaya başlamıştı. 4 spin-off çekileceği söylenmişti ama sonradan bunların çoğunun iptal haberlerini almıştık.

Şimdi spin–off’ların bir tanesinden neredeyse kesin bir haber geldi.

Game of Thrones’un ilk spin-off’unun başrol oyuncularından biri belli oldu. İki kez Oscar adayı olan Kıyamet Günü’ndeki rolünden aşina olduğumuz ve en son Gypsy’de izlediğimiz Naomi Watts’ın başrollerden birini kaptığı, dizinin çekimlerine başlanacağı söyleniyor.

Spin-off’un 8 bin yıl öncesini ve White Walkerların doğuşunu anlatacağı söyleniyor ki zaten dizide buna dair tüyolarda zaman zaman verilmişti.

Spin-off’un yaratıcıları, Jane Goldman ve Game of Thrones’un yazarı ve yapımcısı olan George R.R. Martin olacağı, senaryosuyla da John Goldman’ın  ilgileneceği alınan bilgiler arasında.

Dizinin ismi konusunda net bir şey olmasa da Game of Thrones’un yaratıcısı Martin, kendi sitesinde spin- off’la ilgili olarak “Benim oyum ismin The Long Night (Uzun Gece) olmasından yana. Bu, her şeyi anlatıyor” demiş.

Kadroyu ve çekim yerlerini gerçekten merakla bekliyorum.
Yeni haberler geldikçe sizinle bunları paylaşmaya çalışacağım, beklemede kalın! 🙂

Etiketler: Game of Thrones, George R. R. Martin, Jane Goldman, John Goldman, Naomi Watts, Spin-Off, The Long Night, White Walkers Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com