Game of Thrones Sevdiğimiz Karakterler Ak Gezene Dönüşecek mi?

Game of Thrones Sevdiğimiz Karakterler Ak Gezene Dönüşecek mi?

11 Eylül 2017 552 0 0

Dizinin 7. sezon finalinde gece kralı , onun komutasında ki ak gezenler ve ölüler , gece kralının ejderha ile duvarı yıkıp tüm ölülerin duvarı geçmesini sağlamıştı. Bu durum Westeros işgalinin tam olarak başlangıcıydı. Büyük savaşta ise çok sevdiğimiz karakterlerin bazılarının öleceği bilgisi yayılıp duruyor. Game of Thrones 7. sezonda bizi sarsan pek fazla ölüm olmaması 8. sezona sakladıkları anlamına gelebilir. 7. sezon tamamıyla büyük savaşa hazırlık oldu.

Game of Thrones aklımızda bir çok konuda merak ve heyecan bıraktı. Dizinin 8. sezonu daha başlamadan bile bir sürü söylentiler ve açıklamalarda arka arkasını kesmiyor. Şimdi ise dizide Jaime Lannister rolünü oynayan Nikolaj Coster-Waldau yeni sezon ilgili bir kaç şey söyledi.

” Benim dizideki gerçek korkum yaşayan bir ölüye dönüşmek. Benim için bu kötü olurdu. Yeni sezonda sevilen karakterler ortada mas mavi gözler ile dolaşacak. Tek istediğim şey ise umarım onlardan birisi ben olmam. Tam olarak ak gezene dönüşmek için makyaj masasında 3 saatimi harcamak istemem. Bekleyip kimlerin öleceğini göreceğiz. ”

Kaynak: enaber

Etiketler: Game of Thrones, Game of Thrones 8. Sezon, HBO, Jaime Lannister, Nikolaj Coster-Waldau Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com