Game of Thrones Oyuncuları Kit Harington ve Rose Leslie Evlendi

Game of Thrones Oyuncuları Kit Harington ve Rose Leslie Evlendi

24 Haziran 2018 757 0 0

Game of Thrones yıldızları Rose Leslie ve Kit Harington, İskoçya’da Cumartesi günü evlendiler. Çift, 2012 yılında birlikte yer aldıkları dizide tanıştı ve Eylül 2017’de nişanlandıklarını açıkladı.

Düğünlerine Game of Thrones dizisinden Peter Dinklage, Sophie Turner, Maisie Williams ve Emilia Clarke gibi pek çok ünlü oyuncu katıldı. Jon Snow‘a hayat veren Harington ve Yabani Ygritte‘i canlandıran Leslie, dizide de bir ilişki yaşamışlardı. İkilinin düğünü İskoçya’daki Wardhill Kalesi’nde yapıldı. Leslie, 12. yüzyıldan kalma tarihi kalede çocukluğunu geçirdi ve ailesi 900 yıldır kalenin sahibi.

Düğünle ilgili detaylar şimdiye kadar büyük bir gizlilikle korunsa da, Harington’ın düğün davetiyelerine Jon Snow’un mührünü bastığı söylentisi, davetlileri bir hayli şaşırtmıştı. Britanya’nın gündemine bomba gibi düşen düğün, Britanyalılar tarafından ikinci “kraliyet düğünü” olarak adlandırılıyor.

Kaynak

Etiketler: Game of Thrones, Jon Snow, Kit Harington, Rose Leslie, Ygritte Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com