Game of Thrones Dizisinden Yeni Tanıtım Yayınlandı ve Dönüş Tarihi Belli Oldu!

Game of Thrones Dizisinden Yeni Tanıtım Yayınlandı ve Dönüş Tarihi Belli Oldu!

14 Ocak 2019 175 0 0

Uzun süredir final sezonunu beklediğimiz Game of Thrones, ekranlara dönmeye hazırlanıyor. HBO kanalının yeni yayınladığı tanıtım ile Game of Thrones‘un dönüş tarihi belli oldu. Daha önce Nisan ayında yayınlanacağı kesinleşen dizi 14 Nisan‘da izleyici ile buluşacak.

Merakla beklenen final sezonu tanıtımında Sansa Stark, Arya Stark ve Jon Snow’un tünelde kendi heykelleriyle yüzleşme anına tanık oluyoruz.

Game of Thrones’un sekizinci ve final sezonu olacak bu sezon 6 bölümden oluşacak. Her bölümün 90 dakika olacağı verilen bilgiler arasında. HBO müdürü Richard Plepler final sezonunu izlediğini söylemiş ve yorumlarını şöyle dile getirmişti: “Son sezon büyük bir gösteri. Altı farklı filme imza attılar. Bölümleri izlerken bir film izliyormuş hissine kapıldım. Benioff ve Weiss çıtanın yüksek olduğunu biliyorlardı ve onu aşmayı başardılar. Tüm bölümleri, özel efektsiz versiyonlarıyla iki kez izledim ve önlerinde saygıyla eğiliyorum. Sıradışı bir hikaye anlatımı ve göz kamaştıran bir prodüksiyona imza attılar.”

Game of Thrones‘un final sezonu 14 Nisan‘da HBO ekranlarında başlayacak.

Etiketler: Arya Stark, Game of Thrones, HBO, Jon Snow, Sansa Stark Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com