Frontier 2. Sezon Başlangıcını Yapmadan 3. Sezon Onayını Aldı

Frontier 2. Sezon Başlangıcını Yapmadan 3. Sezon Onayını Aldı

24 Eylül 2017 348 0 0

Netflix ve Kanada merkezli Discovery kanalının ortak yapımı olan Frontier dizisi ikinci sezonu henüz başlamadan üçüncü sezon onayını aldı.

Game of Thrones sayesinde geniş bir kitle tarafından tanınır hale gelen, 2018’de vizyona girecek süper kahaman filmi Aquaman’de de yer alan Jason Mamoa‘nın başrolünde yer aldığı dizi Discovery Kanada’da ikinci sezonuna 18 Ekim’de başlayacak.

Tarihi drama olarak geçen yapımın dönemi 1800’ler ve konusu Kuzey Amerika kürk ticareti üzerine. Aksiyon drama olarak da geçen Frontier‘de gücü ve zenginliği kontrol etmek için çıkan mücadeleler, karmaşa, kanlı anlaşmazlıklar ve yumruk yumruğa kavgalara giden pazarlıklar işleniyor.

Dizinin kadrosunda Landon Liboiron, Alun Armstrong, Allan Hawco, Jessica Matten, Shawn Doyle ve Zoe Boyle gibi isimler de bulunuyor. Üçüncü sezon onayı Discovery Kanada’nın attığı bir tweetle duyuruldu.

Kaynak

Etiketler: Allan Hawco, Alun Armstrong, Aquaman, Discovery, Frontier, Jason Mamoa, Jessica Matten, Landon Liboiron, Netflix, Shawn Doyle, Zoe Boyle Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com