Friends Büyüsü

Friends Büyüsü

23 Eylül 2017 348 0 0

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı dizidir Friends.. İzleyen herkesin kalbini ısıtır, tatlı tebessümler yaratır ve dizideki karakterler ailemizden biri oluverir..

Onları ailemiz gibi gördük.. Evet, tüm bu arkadaşlar bizlere kendi arkadaşımız, kardeşimiz gibi geldi. Gruptaki her üye ayrı ayrı kabullenildi, sevildi.

Friends senaristleri, izlediğim bunca dizi içerisinde bana en zeki gelmiş senaristlerdir. Bunun tek bir sebebi var ; bölüm sonları. Her bölüm öyle bir bitiyor ki siz anlamadan diziyi bitirmiş oluyorsunuz. Heyecanla acaba bir sonraki bölümde bu konu ile ilgili nasıl bir aksiyon alındı diye düşünerek “next episode” üzerine gidiyor parmaklar.. 🙂

Friends’i iki buçuk defa bitiren biri olarak söylüyorum, bu dizi insana kattıkları ile bu kadar seviliyor. Arkadaşlık, aşk, sevgi, saygı, hayata dair her şey bu dizi ile size daha bir tatlı geliyor, kendini sevdiriyor..

Bu yazım henüz Friends izlemeye başlamayan ve başlamayı düşünmeyenler için gelsin. Bugün dizinin ilk bölümünün yayınlanması üzerine 23 yıl geçti ve başlamak için daha iyi bir gün olamaz!

Her zaman yaşayacak olan dizi Friends’e….

 

Etiketler: Friends Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com