Filme Uyarlanacak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Oyununun Oyuncu Kadrosunda Bir Türk Yer Alacak!

22 Ekim 2018 358 0 1

Artık günümüzde pc veya ps oyunlarının önemli bir yeri var. Özellikle son yıllarda sayıları oldukça artan gamerlar için. Ve bu oyunlarının neredeyse her birinin bir çıkış hikayesi var ve oyunun ilerleyişi bu hikayeye bağlı. Hatta bazı oyunları sanki film izler gibi oynuyorsunuz desek pek de haksız sayılmayız. Bu yüzden oyunların aynı hikaye ve kurguya bağlı kitaplarını veya filmlerini görmek çok doğaldır. Buna en iyi örnek olarak Ubisoft’un yapımcısı olduğu Asassins Creed serisini verebiliriz. Oyunun hem kitapları var hem de devamı gelecek bir filmi var. Hâl böyle olunca film yapımcıları bu fırsatları kaçırmak istemiyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege adlı oyun Paramount Pictures tarafından filme uyarlanıyor. Bu film, söylenene göre 1999 çıkışlı Jack Ryan kitap serisinden temel alınacak. Bu kitap serisinde, eski bir Navy SEAL olan John Clark, global seviyede dünyaya zarar vermeye hazırlanan bir terörist grubunun peşinden gidiyordu ve onun hikayesi anlatılıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Akiva Goldsman oturuyor. Yönetmeni tanımayanlar için Akıl Oyunları ve Ben Efsaneyim filmlerinin yönetmeni. Geçen günlerde filmin başrol oyuncusu açıklandı. Başrol, Michael B. Jordan’a emanet olacak. Bence iyi bir seçim olmuş. Micheal B. Jordan bu gibi işlerin üstesinden gelen bir oyuncu.

Ve filmin yapım aşamasında asın bayrakları dedirtecek bir gelişme yaşandı. Saadet Işıl Aksoy, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege film uyarlamasının kadrosuna katılmak üzere olduğu açıklandı.

Etiketler: Akiva Goldsman, Akıl Oyunları, I'am a Legend, Micheal B. Jordan, Paramount Pictures, Saadet Işıl Aksoy, Tom Clancy's Rainbow Six Siege Kategoriler: Sinema, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Can Turbay

Sıkıcı lise hayatından uzaklaşmak, yeni dünyaların kapısını aralamak için filmlere ve dizilere muhtaç olan bir genç arkadaşınız. Aslında tüm insanlığın tek ihtiyacı kendinden bir parça bulabilecek iyi filmler izlemektir.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com