Facebook'tan Cristiano Ronaldo Dizisi Geliyor!

Facebook’tan Cristiano Ronaldo Dizisi Geliyor!

11 Temmuz 2018 262 0 0

Sosyal medya devi Facebook, Ronaldo belgesel-dizisini yeni video platformu olan Facebook Watch‘a getirme amaçlı görüşmelerde bulunuyor. Facebook, projeye önemli miktarda para yatıracak. Kaynaklara göre Portekizli futbolcu 13 bölümlük dizi için yaklaşık 10 milyon dolar alacak. Ronaldo, Facebook’taki en popüler sporcu – resmi sayfasında 120 milyondan fazla takipçisi var – ve dünyadaki en tanınmış spor ünlülerinden biri. Ünlü futbolcu, Real Madrid’de ve Portekiz Milli Takımı’nda forma giyiyor.

Aslında Ronaldo hali hazırda Facebook’la çalışıyor zaten. Facebook kısa süre önce Ronaldo ve Paul Lee’nin yeni prodüksiyon şirketi wiip’e bir drama dizisi siparişi vermişti. Dizi, New York’taki liseli kızlardan oluşan bir futbol takımı ve bu takımdaki etnik köken, sınıf ve ırk farklılıklarını konu alacak. Henüz ismi belli olmayan bu dizi de Facebook Watch‘tan izlenecek.

Kaynak

Etiketler: Cristiano Ronaldo, Facebook, Facebook Watch Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com