Emmy Rossum, 9. Sezonun Ardından Shameless’tan Ayrılacağını Açıkladı!

Emmy Rossum, 9. Sezonun Ardından Shameless’tan Ayrılacağını Açıkladı!

30 Ağustos 2018 334 0 0

Shameless dizisinde Fiona Gallagher karakteriyle tanıdığımız Emmy Rossum, 9. sezonun ardından diziden ayrılacağını açıkladı.

Ünlü yıldız Facebook’ta dizinin hayranlarına yazdığı açık bir mektupta şöyle yazdı: “Şimdilik, bensiz devam edeceğinizi biliyorum. Anlatılacak pek çok Gallagher hikayesi var. Her zaman aileme destek olacağım. Beni gitmiş gibi değil, sadece aşağı mahalleye taşınmışım gibi düşünün.” Showtime kanalı ve Rossum’un temsilcileri, Rossum’un ayrılık mesajı ile ilgili sorulara şimdilik cevap vermedi.

Rossum, 2016 yılında Shameless’ın yapımcılığını yapan Warner Bros Televizyon ile ücreti konusunda sorunlar yaşamış ve bu sorunlar basına sızmıştı. Rossum, dizinin başrolü William H. Macy ile arasındaki ücret farkını ortadan kaldırmak istiyordu. Ancak, Rossum Macy’ninkini de aşan bir ücret istediğinde müzakereler durmuştu. İki taraf nihayetinde, sekizinci sezonun prodüksiyonu başlamadan önce bir araya gelerek, anlaşma yapabilmişti. Mektubunda Rossum şu sözlere de yer verdi: “Fiona’yı oynama fırsatı bir hediye gibiydi. Kadın ya da değil, katmanlı ve dinamik olan birkaç karakter var. O bir anne aslan, sert, arızalı ve cinsel olarak özgür. Yaralandı, savunmasız ama asla pes etmeyecek. Ekonomik sıkıntıda yaşıyor ama depresif olmayı reddediyor. O becerikli. O sadık. O cesur. Bunu pilot bölümün senaryosunu okurken bile biliyordum. Farklıydı ve özeldi… ”

Shamless’ın 9. sezonu, 9 Eylül’de başlayacak.

Kaynak

Etiketler: Emmy Rossum, Shameless, Showtime, William H. Macy Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com