Emma Stone, Ryan Gosling Olmadan Hayatını Düşünemiyor!

Emma Stone, Ryan Gosling Olmadan Hayatını Düşünemiyor!

5 Eylül 2018 658 0 0

Sinemalarda bazı ikililerin uyumu her zaman dikkat çekmiştir. Günümüz sinemasında bunlara en iyi örneklerden birisi beraber yer aldıkları filmlerle bildiğimiz Emma Stone ve Ryan Gosling. İlk olarak Crazy, Stupid, Love filmiyle ikilinin aralarındaki uyumu dikkat çekmişti.

Emma Stone, Telluride Film Festivalinde yeni filmi The Favourite’in yanı sıra 11 yıllık kariyerine değinirken Ryan Gosling hakkında konuşmayı da ihmal etmedi: “Hayatımın Ryan olmadan ne olacağını hayal bile edemiyorum. O çok özel. Beni duygusallaştırıyor. O çok yetenekli ama çalışmak için harika bir insan çünkü süreç hakkında çok işbirlikçi ve heyecanlı. Bana gerçekten cömert olmak konusunda çok şey öğretti.” şeklinde konuştu.

Stone ayrıca, oyunculuk ilişkilerinin Soru-Cevap sırasında nasıl başladığına da değindi. Onun sözleriyle: “Crazy, Stupid, Love’ın seçmelerine girdiğimiz an, birbirimize dair hiç konuşulmamış bir anlayışa sahiptik.” dedi.

Emma Stone ve Ryan Gosling, “Crazy, Stupid, Love“, “Gangster Squad” ve “La La Land” filmlerinde beraber yer almışlardı.

Ryan Gosling 12 Ekim’de First Man filmiyle, Emma Stone ise 23 Kasım’da The Favourite filmiyle sinemada yerlerini alacaklar.

Etiketler: Emma Stone, First Man, Gangster Squad, La La Land, Ryan Gosling, The Favourite Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com