Emilia Clarke ve Henry Golding "Last Christmas" Filminde Başrolleri Paylaşacak!

Emilia Clarke ve Henry Golding “Last Christmas” Filminde Başrolleri Paylaşacak!

21 Eylül 2018 329 0 0

Game of Thrones’un yıldız oyuncusu Emilia Clarke ve Crazy Rich Asians filminden tanıdığımız Henry Golding “Last Christmas” filminde başrolleri paylaşacaklar.

Emma Thompson ve Bryony Kimmings’in kaleminden gelecek filmin yönetmeni ise Paul Feig olacak. Film hakkında şimdilik bilgiler gizli tutulsa da, filmin konusunun Londra’da geçen romantik bir tatil hikayesi olacağı söylenmekte. Filmin yapımcılığını Paul Feig ve Jessie Henderson beraber üstlenecek.

Emilia Clarke‘ın, Game of Thrones’un final olacak olmasıyla beraber sinema dünyasına daha çok giriş yaptığını söyleyebiliriz. Ünlü oyuncu en son olarak Solo: A Star Wars Story filminde yer almıştı. Henry Golding ise Crazy Rich Asians filminin yanı sıra en son olarak Anna Kendrick ve Blake Lively ile birlikte, şimdilerde vizyonda olan “A Simple Favour” filminde de yer almıştı.

Etiketler: Crazy Rich Asians, Emilia Clarke, Emma Thompson, Game of Thrones, Henry Golding, Last Christmas, Paul Feig Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com