Emilia Clarke Cinsellik Tartışmasında Game of Thrones’u Savundu

Emilia Clarke Cinsellik Tartışmasında Game of Thrones’u Savundu

23 Kasım 2017 262 0 0

Emilia Clarke, HBO’nun hit dizisi Game of Thrones’un çıplaklık ve seks sahneleri için yapılan eleştirileri Harpar’s Bazaar dergisine verdiği röportajda yanıtladı. Yayın hayatına başladığı günden bu yana, dizinin içeriğindeki cinsellik dozajının yarattığı tartışmalara Emilia Clarke bir kez daha dahil oldu.

“İnsanların ‘Game of Thrones başlayınca porno siteleri dibe batıyor’ gibi yorumlarda bulunmasından gerçekten rahatsız olmaya başladım” diyen Clarke, sözlerine The Handmaid’s Tale örneğiyle devam etti. Diziyi çok sevdiğini ve hatta bittiğinde ağladığını söyleyen ünlü aktris, bu dizinin de tamamen seks ve çıplakla ilgili olduğunu belirtti ve “Bu gerçek üzerine şekillenmiş birçok dizi var. İnsanlar zevk için birlikte olurlar, bu hayatın bir gerçeği” dedi.

Dizinin geçtiğimiz sezonlarında çıplaklık Daenerys Targaryen karakteri üzerinde birden fazla kez kullanılmıştı. Clarke ise birkaç kez şova ve kendisine yöneltilen eleştirilere karşılık vermişti. Yıldız oyuncu en son bu yılın başlarında ELLE dergisiyle yaptığı söyleşide bu sahnelerle ilgili olarak birçok saçma yorum aldığını; asıl feminizm karşıtlığının bu yorumlar olduğunu, kadınların diğer kadınlardan nefret etmesinin asıl sorun olduğunu dile getirmişti.

Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonu 2018’in sonlarında ya da bir sonraki yılın başlarında prömiyer yapacak.

Kaynak

Etiketler: Emilia Clarke, Game of Thrones, The Handmaid’s Tale Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com