Edward Norton’ın Filmine Bruce Willis ve Alec Baldwin de Katıldı!

Edward Norton’ın Filmine Bruce Willis ve Alec Baldwin de Katıldı!

6 Şubat 2018 407 0 0

Yönetmenliğini, senaryosunu ve başrolünü Edward Norton’ın üstlendiği Motherless Brooklyn filminin kadrosuna usta oyuncular Bruce Willis, Gugu Mbatha-Raw ve Alec Baldwin de dahil oldu.

2000 yapımı Keeping the Faith filmiyle ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan Norton, şimdilerde Jonathan Lethem’in 1999 basımı dedektiflik romanı Motherless Brooklyn’i sinemaya uyarlıyor. Çekimleri New York’ta başlayan filme ilk katılan isim en son The Florida Project’le dikkat çeken Willem Dafoe olmuştu.

1954’ün New York’unda geçen filmde yönetmen Norton, aynı zamanda nörolojik bir rahatsızlık olan Tourette Sendromu kurbanı Lionel Essrog karakterine hayat veriyor. Hikayeye göre Essrog, kendilerine ‘Minna’nın adamları’ adını veren Tony, Danny ve Gilbert ile birlikte çalışırken, yerel bölgenin sahibi ve kendisinin akıl hocası mafya lideri Frank Minna’nın bir gün korkunç şekilde öldürülmesine şahit olur. Gerideki adamların iktidar savaşının ortasında yalnız kalan Essrog, kontrol edemediği tikleri ve bağırtılarının yanında Minna’nın katilini bulmaya çalışacaktır.

Bruce Willis filmde Frank Minna karakterini canlandırıyor. Dafoe, Mbatha-Raw ve Baldwin’in rolleri ise henüz bilinmiyor. Cherry Jones, Ethan Suplee, Leslie Mann, Josh Pais, Fisher Stevens, Michael K. Williams ve Robert Wisdom da öne çıkan diğer oyuncular. Suç ve dram türlerindeki filmin bu yılın sonlarına doğru ya da 2019’da gösterime girmesi planlanıyor.

Kaynak

Etiketler: Alec Baldwin, Bruce Willis, Edward Norton, Gugu Mbatha-Raw, Motherless Brooklyn Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com