Dizilerden Yılbaşı Temalı 5 Bölüm!

31 Aralık 2018 434 0 3

Hepimiz 2018’i acısıyla, tatlısıyla bir şekilde atlattık. Geldik 2018’in son gününe, umarım 2019 yılı gönlünüzce geçer ve size şans getirir. 🙂
Ben bugüne özel favori dizilerimden beş bölümü sizin için seçtim, herkese iyi okumalar. 🙂

1. Friends – The One With the Holiday Armadillo

The One With the Holiday Armadillo dizinin 7. Sezon 10. bölümüdür. Bölüm 14 Aralık 2000 yılında yayınlanmıştır. Bölümün odak noktası aslında Ben ve Ross’dur. Ross, Ben’e Hanukkah hakkında bilgiler öğretmek için türlü yollar dener, en sonunda Santa Claus kılığına girmek ister. Fakat kostümcüde istediği kıyafet kalmayınca Armadillo kılığına girer ve Ben’e hikayeler anlatmaya başlar.

2. Doctor Who- The Snowmen

The Snowmen, Doctor Who’nun 7. sezonunun ”Noel Özel Ara Bölümüdür”. Bu bölüm BBC One’da 26 Aralık 2012 tarihinde yayınlanmıştır. Çocukluğunda bir kardan adam ile konuşan ve ona tüm karanlık sırlarını anlatan bir adam 50 yıl sonra bile konuştuğu karı saklamıştır ve bölüm bunun üzerinden dönmektedir.

3. Sherlock- The Abominable Bride

The Abominable Bride, dizinin neredeyse iki sene sonra 1 Ocak 2016’da yayınlanan özel bölümüdür.
Yılbaşıyla alakası pek olmasa da Sherlock’un en sevilen bölümlerinden biri olmuştur. Bölüm bir hayalet hikayesiyle başlar ve olaylar gelişir. Bölümün en ilginç özelliği ise zaman diliminin diğer bölümlere göre farklı olmasıdır.

4. Supernatural- A Very Supernatural Christmas

A Very Supernatural Christmas  dizinin 3. Sezon 8. bölümüdür. Bu bölüm Jeremy Carver tarafından yazılmış ve J. Miller Tobin tarafından çekilmiştir. Bu bölümde Sam ve Dean, bir Tanrıyı avlamaya çalışırlar. Çoğu Supernatural izleyicisinin favori bölümlerinden biri olan bu bölümün en güzel kısmı ise karakterlerin çocukluklarından kesitler izlediğimiz dakikalar olmuştur.


5. This is Us-Last Christmas

Last Christmas dizinin 1. Sezon 10. Bölümüdür. Yayın tarihi 6 Aralık 2016 olan bölüm karakterlerin çocukluğunda bir yılbaşı sabahıyla başlar. Tüm aile birlikte otururken Kate’in karnı ağrır ve hep birlikte hastaneye giderler.  Orada sürpriz bir şekilde onların doğumunu gerçekleştiren doktorla denk gelirler. Ve çocukların doğdukları gün, çocuklukları ve şimdiki zaman dahilinde bölüm devam eder.

 

Etiketler: Doctor Who, Friends, Sherlock, Supernatural, This Is Us Kategoriler: Dizi, Genel, Özel Dosya
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com