Dizi Önerisi: Designated Survivor

13 Nisan 2019 245 0 0

Designated Survivor başrolünde benim çok sevdiğim 24 dizisiyle tanınan Altın Küre ve Emmy ödüllü Kiefer Sutherland’in oynadığı dizidir.Birleşmiş Milletler’de toplantı yapılan gecede bir patlama sonucu toplandıda olan ve içinde Amerika başbakan ve başbakan yardımcısının da bulunduğu herkes ölür. Bu terör olayı sonucunda ABD yasaları gereği bir atanmış varis(designated survivor) atanmalıdır ve bu olay ABD halkı seçime gitmeden, kabine üyeleri arasından seçilir. Kirkman, terör olayı sonucu art arda gelen global problemler ve aniden gelen başbakanlık rütbesinin ağır yükü ve stresi altında oldukça zorlanacaktır.

Dizide özellikle oyunculuk muhteşem Kal Penn, Italia Ricci, Adan Canto gibi oyuncular dizide yer alıyor.

İlk sezonu 21, ikinci sezonu 22 bölümden oluşan dizi aslında 2. sezon sonunda iptal edilmişti, fakat Netflix dizinin haklarını satın alarak 3. sezonununun ne zaman çıkacağı henüz bilinmiyor.

Bence bir çok politik dizide olduğu gibi bazı basit gözden kaçan hatalar, sezon uzadıkça ara ara kendini tekrarlamalar olsa da,-ki bunlar gayet normal olsa bile benim gözüme batıyor- eğer benim gibi politik polisiye dizileri seviyorsanız sizin için güzel bir çerezlik dizi olabilir. House of Cards veya Homeland severleri tatmin edicek bir dizi.

Kategoriler: Dizi, Liste, Öneri, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Ilgaz Üzümoğlu

Geleceğin makine mühendisi. Doğasever ve hayvansever.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com