Disney, Star Wars Dizisinde Diego Luna’nın Başrol Olacağını Açıkladı!

9 Kasım 2018 352 0 0

Disney, daha önceden açıklamış olduğu Star Wars dizisi için başrole Diego Luna‘yı getirdi. Dizi, Rogue One: A Star Wars Story’nin öncesinde yaşananları ekrana taşıyacak.

Disney yeni yayın platformunda güçlü diziler yayınlamayı planlıyor. Yeni yayın servisinin adının Disney+ olduğunu açıklayan Disney, platformun logosunu görücüye sundu.

Diego Luna, dizide casus Cassian Andor’a hayat verecek. Karakter filmde Felicity Jones’un canlandırdığı Jyn Erso’nun Death Star planlarını çalmasına yardım etmişti. Şimdilik dizinin adı belli değil.

Diego Luna yeni rolüyle ilgili duygularını şöyle ifade etti: “Star Wars evrenine geri dönmek benim için çok özel bir duygu. Bu yolculukta edindiğim dostluklar ve birlikte başardığımız işlere dair muhteşem anılarım var. Önümüzde bizi bekleyen fantastik bir macera var ve bu heyecan verici format, karakteri daha derinden tanımamıza yardım edecek.”

Disney aynı zamanda diğer açıklamış olduğu Star Wars dizisi The Mandalorian için ise çalışmalarını sürdürüyor.

 

Etiketler: Cassian Andor, Diego Luna, Disney, Star Wars, The Mandalorian Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com