Dikkat ! Yüksek Derecede İngiliz Aksanı İçerir: Black Books

14 Ocak 2018 636 0 0

Çok sezonlu, uzun bölüm süresine sahip ve hala devam eden dizileri takip etmeyi benim gibi zor ve yorucu buluyorsanız bu dizi tam size göre. Ben de bu nedenlerden dolayı kendimi hep bir dizi arayışında buluyordum. Black Books ile bu arayışlar sonucu karşılaştım.2003 İngiltere yapımı olan bu dizi 20 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Toplamda 3 sezon ve 18 bölümden oluşmaktadır. Kısa bölüm süresi ve sürükleyiciliği sayesinde diziyi bir çırpıda bitireceğinizden eminim.

Dizinin konusuna gelecek olursam ;üçü de birbirinden tuhaf üç arkadaşın hayatlarının bir kısmına odaklanan dizi çoğunlukla Black Books adlı bir kitapçıda geçiyor.

Kitapçının sahibi, alkolik, nevrotik ve kitap sevmeyen kişilerden nefret eden ve başrolümüz Bernad adlı bir İrlandalı. (Dylan Moran)

Kitapçıya yakın ve ne sattığı belli olmayan bir dükkana sahip olan arkadaşı ve hayatının aşkını bir türlü bulamayan Fran, Bernard’ın çok eskilerden beri arkadaşıdır. (Tamsin Greig)

Bu arkadaşlığa sonradan katılacak olan Manny çok masum bir karaktere sahip olan kültürlü bir insandır. (Bill Bailey)

Günlük konulardan seçilen ama bir o kadar orijinal olan konularda sizi her şekilde güldürebilen bir yapıya sahip bu dizi. Orijinalliğini daha introsunda Tom Waits kullanarak bize gösteren bu dizide bol miktarda İngiliz aksanına,sigara dumanına ve şaraba maruz kalacaksınız. Şimdiden keyifli seyirler..

Dizinin introsu için ;

Etiketler: Black Books, Channel 4 Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Aleyna Cerrah

Dizi ve filmlerden bulduğu boş zamanlarda okula giden biri, 20

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com