DiCaprio ve Brad Pitt, Tarantino’nun Filminde Buluşuyor!

DiCaprio ve Brad Pitt, Tarantino’nun Filminde Buluşuyor!

1 Mart 2018 255 0 0

Box Office Türkiye’nin aktardığına göre, ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun yeni filminde Brad Pitt de yer alacak. Once Upon a Time In Hollywood ismini alan filmde Rick Dalton’ın kapı komşusu, Polanski‘nin eşi Sharon Tate’i canlandıracağı konusunda en çok konuşulan isim Margot Robbie. Bakalım o da bu kadroya dahil olacak mı?

Filmde, DiCaprio eski bir western televizyon dizisinin yıldızı olan Rick Dalton’ı canlandıracak. Pitt ise Dalton’ın uzun süreli dublörü Cliff Booth karakterini üstlenecek. Tarantino, filmle ilgili “1969 yılının Los Angeles’ında, yükseklerde gezen Hollywood hippi dünyasında geçen bir hikaye” tanımlamasını yapmıştı.

Tarantino, daha önce DiCaprio ve Pitt ile çalışmıştı. Filmin, Sharon Tate’in ölümünün 50. yıl dönümü olan 9 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek.

Etiketler: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Once Upon a Time In Hollywood, Quentin Tarantino Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com